Корзина
33 отзыва

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
+380682888823
+380682888823
+380682888826
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Вологомір зерна з розмолом "Farmpro" (Фармпро)

 • Нет в наличии
 • Код: Farmpro

13 750 грн.

+380682888823
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00
 • +380682888826
  Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00
 • График работы
 • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вологомір зерна з розмолом "Farmpro" (Фармпро)
Вологомір зерна з розмолом "Farmpro" (Фармпро)Нет в наличии
13 750 грн.
+380682888823
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00
 • +380682888826
  Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00

Описание

Вологомір зерна з розмолом "Farmpro" (Фармпро)

Вологомір зерна Farmpro - портативний вимірювач вологості від виробника якісних спеціалізованих вимірювальних приладів датської компанії Supertech Agroline для контролю вологості зерна прямо в поле, на елеваторі, або відкритому току, оснащений вбудованим млином, для розмелювання зразка, що дозволяє отримати гомогенізовану пробу і довести точність вимірювання вологості до 0.25%. Вологомір для зерна Farmpro в першу чергу активно використовується в період збору врожаю, а також практично цілий рік, для контролю вологості зерна при прийманні, передачі на зберігання, для прийняття рішення про вентилювання - запуск зернових аераторів і сушці.

Вологомір зерна Farmpro - купити для поля й зерносховища

Farmpro призначений для експрес-аналізу вологості зерна далеко від лабораторних умов, тому корпус вимірювача вологості виготовлений з ударостійкого ABS пластику. Покладіть вологомір в сумку на ремні, або кейс для вимірювальних приладів, перевірте, щоб була заряджена батарея і можна відправитися по об'єктах, віддалених на кілометри одна від одної. Вологомір для зерна farmpro не потребує підключення до розетки 220 В, як при вимірюванні вологості зерна термогравіметричним методом, де потрібен сушильна лабораторна шафа, високоточні ваги, мірна тара, і безліч речей. Переносний вимірювач вологості зерна дозволяє заощадити дорогоцінний ресурс - час, особливо "в жарку пору", під час збору врожаю, коли кожна хвилина на рахунку. 
Farmpro оснащений зносостійкої і стійкою до корозії розмельною ємністю з оцинкованої сталі.

купити вологомір зерна farmpro

Якщо Ви раніше не тримали в руках вологомір зерна з розмеленою камерою, зверніть увагу, що за рахунок 2-х досить важких жорен-подрібнювачів, центр ваги Farmpro зміщений в сторону вимірювальної ємності. Краще утримувати вимірювач вологості зерна не за край, а ближче до середини. Так буде забезпечуватися балансування і стійкість. Елементи подрібнювача є паралельні металеві кола з нанесеними насічками, які безпосередньо "вгризаються" в зерна. Верхне коло-подрібнювач зернодробилки з'єднане з пружинами. Це механічна частина конструкції, додатково виконує функцію ущільнення зразка зернової культури.

Як вологомір зерна Farmpro вимірює вологість?

 1. Попередні процедури. Підготуйте ємність, очистивши внутрішню поверхню пензликом від залишків попередніх вимірювань. Це нескладна, але обов'язкова процедура, особливо актуальна, якщо до цього вимірювалися зразки іншого виду зерна. Ніщо не повинно збільшити або зменшити отримане значень вологості зерна. Увімкніть farmpro кнопкою ON/TEST - висвітиться слово "Фармпро", відбудеться перевірка рівня заряду батареї.
 2. Вибір калібрування. Залежно від того, яке вибрано зерно для визначення вологості - пшениця, ячмінь, рис, кукурудза і т.д., стрілками виберіть потрібне калібрування. Всього їх 16. Вимірювач вологості зерна поставляється зі стандартними заводськими калібруваннями на зернові культури, розроблені на основі ISTA (Інтернаціональна Асоціація Дослідження Насіння). Калібрувальні значення створені на основі зразків, вирощених в так званих нормальних умовах, які в залежності від країни, регіону, де буде вимірювати Farmpro, можуть відрізнятися. Щоб відновити заводську паспортну точність, знадобиться корегування калібровок. Приклад - частина посівних площ може бути засіяна новими селекційними сортами зернових, в яких структура зерна нехай не набагато, але відрізняється. Для цих цілей спочатку вимір вологості проводиться стандартним повітряно-тепловим методом і отримане еталонне значення записується в енергонезалежну пам'ять влагомера Farmpro.
 3. Пробопідготовка. Переносні вологоміри зерна традиційно позиціонуються як вимірювальні прилади, які не потребують відбору проб в традиційному сенсі - відбір добових проб зерна, середньої проби, але для підвищення точності вимірювань, продовження служби вологоміра farmpro і забезпечення достовірності результату, уважно перегляньте, щоб в зразок не потрапляли: солома, камінчики, частинки грунту і бруд. Відміряйте потрібну кількість зерна мірної чашею і помістіть в вимірювальну ємність. Зробіть кілька оборотів кришкою. За рахунок пружин, з кожним обертом зусилля стиснення буде поступово збільшуватися і проба зерна виявляється між двома жорнами. Компресія - це необхідна процедура, щоб подрібнювачі якісно виконали свою функцію. У двох випадках: якщо камера заповнена не повністю, або кришка "не докручена", не вийде досягти рівня гомогенізації при подрібненні зерна і похибка може збільшитися.
 4. Вимірювання вологості зерна. Розпочніть процес визначення вологості натисканням на кнопку ON/TEST. Усередині розмельні ємності розмелюють стислі зернівки. Компресія, подрібнення і автоматична компенсація температури дозволяють досягти достовірних даних: 
  • Стиснення і розмелювання роблять гомогенізований зразок. 
   Замість цільного зерна утворюється маса з зменшеним розміром частинок. Руйнуються зовнішні плодові оболонки, розмелюються зародок, алейроновий шар і ендосперм. Фізико-хімічні показники усереднюються, що гарантує більш точне значення вологості.
  • Вимірюється електропровідність зерна з урахуванням температури.
  • Кожна зернова культура в розмельні камері має унікальний набір властивостей: щільність, провідність, вагу, вологість. При правильно обраному калібрування, вологомір Farmpro пропускає електричний струм, який за параметрами відповідає даному типу зерна.

За результатами тесту вологомір Farmpro відобразить на дисплеї:

 • назва і номер калібрування для вимірюваного виду;
 • виміряний % вологості;
 • середній результат останніх вимірів, що дозволяє усереднити кілька свідчень і забезпечити репрезентативність вибірки, якщо розглядати ряд послідовних значень вологості зерна з точки зору математичної статистики. Наприклад в тінистих ділянках, в улоговинах і западинах вологість зерна може бути вище, а посеред поля, під палючим сонцем - нижче. Середнє арифметичне значення дає можливість отримати достовірний результат. Важливо, що ця автоматична математична операція дозволяє уникнути помилок, властивих при ручному усередненні вологості зерна.

Калібрування: овес, пшениця, ячмінь, жито, конюшина, сорго, кукурудза, рапс, горох, соняшник, соя, гречка, рис, просо, льон, борошно пшеничне, костриця червона, костриця лучна, манка/макарони.

14 причин купити вологомір зерна Farmpro

 1. Калібрування на всі комерційно успішні зернові культури.
 2. Висока точність за рахунок застосування розмельної камери і гомогенізації зразка зерна.
 3. Розширений діапазон вимірювання вологості зерна.
 4. Потужний, ударостійкий корпус.
 5. Вмонтована в кришку мірна ємність.
 6. Багатофункціональна вимірювальна ємність для розмелювання, компресії і вимірів.
 7. Автоматична компенсація впливу температури.
 8. Розрахунок середнього арифметичного.
 9. Автоматичне відключення живлення.
 10. Вибір калибровок за даними повітряно-теплового методу визначення вологості.
 11. Доброзичливий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 12. Русифіковане меню.
 13. Наплічна сумка для перевезення і зберігання.
 14. Всесвітньо відомий бренд.

Технічні характеристики

Тип переносний
Метод вимірювання електропровідність
Діапазон вологості в залежності від культури 5~50%
Точність ±0.25%
Збіжність 0.1%
Кількість калібрувань 16
Коригування калибровок
Підрахунок середнього арифметичного
Час одного виміру <1 хвилини
Температурна компенсація Автоматична
Вага разом з кейсом 1.9 кг
Габаритні розміри 210×75×100 мм
Батарея батарея типу "Крона" 9 В
Дисплей LCD
Робоча температура від 0 до 50 ºC

Комплект поставки:

 • Вимірювач вологості зерна farmpro.
 • Щітка сталева.
 • Елемент живлення.
 • Керівництво по експлуатації.
 • Упаковка (протиударний кейс).

Информация для заказа

 • Цена: 13 750 грн.